Únikové místnosti

Ochutnejte novou formu zábavy i u nás na Vysočině!

Přehled volných termínů a rezervaci můžete provést přes náš rezervační systém. Objednávky můžete také vyřizovat telefonicky na čísle 723 257 659 nebo emailem na info@unikovahra.com. A cena? 960 Kč za vstup do místnosti.

Ochutnejte novou formu zábavy i u nás na Vysočině. Escape games - únikové hry Vám pomohou zapomenout na věci okolo a věnovat se jen řešení a přokonávání zapeklitých nástrah, které na Vás budou čekat v tematické místnosti. Spojte hlavy dohromady, pracujte jako tým a cesta k úspěchu je zaručena.

0

minut máte na únik.

0

až 6 osoby v místnosti.

 

Jihlavský řezník

Již delší dobu řádí v Jihlavě noční přízrak, kterého přezdívají "Jihlavský řezník". Policie je v nesnázích, nedaří se jí najít kloudnou stopu a město i celá Vysočina je zahalena strachem.

Ale to se netýká Vás, zvídavých novinářů z místního deníku, kteří jste si vytyčily za cíl odhalit jeho skrýš dříve než znovu udeří. Podaří se Vám to? Nebo i Vy spadnete do jeho spárů? Čas běží...

Hra až pro 6 osob

rezervace

Stará pošta

V Jihlavě bývala v minulosti pošta, o které do dnešního dne kolují tajuplné historky. Prý se tam ztrácely zásilky a stará pověst tvrdí, že se jednoho dne v prostorách této pošty ztratili i její zaměstnanci. Prý zmizeli a už se nikdy více neobjevili. Po tomto záhadném zmizení si nikdo do starodávné budovy netroufal vkročit, a tak mezi jejími zdmi zůstalo mnoho neroznesených zásilek. Povídá se, že na této poště by měl být i poklad. Má obsahovat zlaté šperky s drahými kameny. A právě pro tento tajemný poklad se pokoušelo mnoho statečných do budovy staré pošty vydat. Poklad však dosud nebyl nalezen a ti, kteří se starou poštu odvážili navštívit, nikdy nechtěli mluvit o tom, co tam zažili. Nyní se před vámi otevírají dveře staré pošty. Překonáte strach, vstoupíte dovnitř a pokusíte se najít poklad? Musíte to však stihnout dříve, než se hodinová rafička otočí jedenkrát kolem ciferníku. Stará pověst totiž tvrdí, že kdo v budově zůstane déle, zmizí jako její zaměstnanci. Máte odvahu vkročit?

Hra až pro 5 osob

rezervace